м. Дніпро
Україна
+38 067 640 31 31
+38 067 797 27 60
+38 099 200 43 47
+38 050 507 74 06
+38 099 200 43 47
+38 050 507 74 06
RU
EN

Шановні панове!

Сайлентблоки торгової марки «CASTER» Ви можете придбати, замовивши їх за телефонами або електронною поштою, зазначених в розділі - Контакти.

Ні в яких інших магазинах, інтернет форумах, ринках і т.д. наша продукція не продається! Все це зроблено для того, щоб захистити Вас від неякісних підробок.

Замовивши товар у нас, Ви отримуєте продукцію найвищої якості, а ми спокійні за Ваше життя і здоров'я на дорозі, і не будемо лукавити, за репутацію нашої торгової марки.

З повагою,
Колектив «CASTER»

Чому краще купувати сайлентблоки у нас
 • Ви застраховані від підробки
 • Ви отримуєте сайлентблоки найвищої якості за ціною заводу виробника
 • Ваш автомобіль розкриє свій потенціал, в плані керованості
 • Ви значно підвищите свою безпеку

Про компанію

Ми пропонуємо високоякісні поліуретанові сайлентблоки для легкових автомобілів торгових марок «CASTER» і «SURFIL». Все сайлентблоки і втулки виготовлені з трикомпонентних поліуретанових систем, спеціально розроблених для підвісок автомобілів, виробництва Англії. Сайлентблоки торгової марки «CASTER» виготовляються на потужностях світового лідера в області роботи з поліуретановими компонентами в підвісках автомобілів - компанією «SURFIL». Вже ні для кого не секрет, що сайлентблоки вироблені цією компанією є кращими за багатьма показниками, будь то керованість автомобіля або довговічність роботи підвіски. У Вас може виникнути резонне питання, чому ми продаємо сайлентблоткі «SURFIL» під своєю торговою маркою, хоча це ті ж самі сайлентблоки і по тій же ціні. Все дуже просто, на даному етапі, асортимент сайлентблоков «CASTER» точно збігається з асортиментом продукції «SURFIL», але в майбутньому наш асортимент буде значно розширюватися, так як ми не просто продаємо продукцію «SURFIL», а й замовляємо розробку і виготовлення сайлентблоков спеціально для нашого підприємства.

Чому в якості виробника сайлентблоков для нашої торгової марки ми вибрали саме «SURFIL»?

 • всі сайлентблоки і втулки виготовлені з кращих трикомпонентних поліуретанових систем виробництва Англії.
 • сайлентблоки розроблені і розраховані інженерами компанії спеціально для конкретного автомобіля із застосуванням найсучасніших комп'ютерних технологій розрахунку.
 • весь технологічний процес виробництва виконаний на найвищому рівні.

Давайте розглянемо ці моменти докладніше. Що означає «з кращих трикомпонентних поліуретанових систем»? Справа в тому, що поліуретан це цілий клас матеріалів з різними характеристиками і властивостями. Одні дуже еластичні, але не міцні, інші навпаки, треті взагалі у вигляді піни. Тобто поліуретани спеціально розробляються для конкретних областей застосування. (До речі, всім відома монтажна піна - це теж поліуретан). Так ось, багато виробників використовують дешеві поліуретанові системи, а так само більш прості в переробці, щоб не «заморочуватися» зі складною технологією виробництва. Наприклад, береться поліуретан для виробництва декоративних плінтусів або ливарних форм для виробництва бетону, і роблять з нього сайлентблоки і втулки - результат очевидний - такий виріб або дуже швидко вийде з ладу або виявиться занадто твердим, і в результаті ви отримаєте:

 1. Під собою «табуретку» замість звичної для Вас комфортною підвіски.
 2. Швидкий знос силових елементів кузова, так як сайлентблоки повинні володіти демпфірувальними властивостями і максимально зменшувати передаються на кузов удари і вібрації.
 3. Скрипи і інший сторонній шум.

До речі про скрипи, якщо Вам продали сайлентблоки або втулки, і після установки вони почали скрипіти - це свідчення того, що в виробі не витримані розміри, або матеріал не володіє необхідними властивостями для роботи в даному вузлі. Дуже часто такі виробники йдуть на хитрість і пропонують місця з'єднання змащувати !!! Ні в якому, разі не робіть цього!

Дуже швидко мастило видавить, змиє водою, в зазор потрапить пил і пісок, і Ваша втулка буде працювати як абразив, стираючи деталь Вашого автомобіля - наприклад стабілізатор, і незабаром Вам доведеться його замінити на новий. Втулка або сайлентблок повинні працювати за рахунок еластичності матеріалу, будь то гума або поліуретан, і не прослизати ні за яких умов. Тому, в наших сайлентблоках застосовуються тільки спеціально розроблені поліуретанові системи.

Що значить «розроблені і розраховані інженерами компанії спеціально для конкретного автомобіля»?

Чи не компетентна людина може сказати, що там розробляти - взяв оригінальний сайлентблок і скопіював його. Більшість «виробників» так і надходить. Беруть силікон або той же поліуретан для виробництва форм, занурили деталь і отримали «форму» для виробництва сайлентблока, а то, що у гуми і поліуретанів різні жорсткості, модулі пружності та інші характеристики ні кого не цікавить, і слово «спрямують» чули, звичайно , але не до кінця розуміють, що воно означає. Навіть необхідні розміри таким чином отримати неможливо, так як всі матеріали мають різну усадку. В результаті, Ви отримуєте якусь «ліпнину» далеку за своїми властивостями від того, щоб правильно виконувати свої функції.

Потім можна почути від постраждалих власників авто купили таку «продукцію» про те, що поліуретан жорсткий, швидко виходить з ладу, втулки і сайлентблоки скриплять і.т.д.

Яку основну функцію виконують сайлентблоки, для чого вони взагалі потрібні, і які переваги Ви отримуєте при установці сайлентблоков «CASTER»?

Сайлентблоки це основні елементи підвісок, вони з'єднують важелі, стабілізатори, реактивні тяги з кузовом автомобіля. Їх основним завданням є зменшення вібрацій і ударів, переданих на кузов автомобіля, і в той же час вони повинні забезпечувати свободу переміщення деталей підвісок в необхідних площинах при цьому утримуючи всі кути установки коліс в заданих параметрах. Якщо Ви, наприклад, поставили на автомобіль дуже хороші амортизатори, прекрасні покришки, інші чудові деталі, але сайлентблоки правильно не виконують свої функції, Ви не отримаєте хорошої керованості і комфорту за кермом, тому, що кути установки коліс гулятимуть. Правильно встановлені кути це 50% керованості, і відповідно, Вашу безпеку. Встановлюючи сайлентблоки «SURFIL» або «CASTER» підвіска Вашого автомобіля зберігає всі кути установки коліс такими, як вони повинні бути, в будь-яких умовах.

Отже, чому краще купувати сайлентблоки у нас:
 1. Ви застраховані від підробки так як ми безпосередньо працюємо з виробником (останнім часом, можна зустріти дуже багато сайлентблоков синього кольору, які продавці видають за «SURFIL»).
 2. Ви отримуєте сайлентблоки найвищої якості за ціною заводу виробника.
 3. Ваш автомобіль розкриє свій потенціал, в плані керованості, закладеної конструкторами Вашого авто, а Ви в свою чергу, зможете насолоджуватися правильно працює підвіскою, і разом з тим, значно підвищите свою безпеку.
Приховати